Kapı Modelleri

VarioDor KAPILAR

VarioDor Kapılar

Yaşam Alanlarını Güzelleştirecek Kapı Modeli: VarioDor

Yaşam alanlarının vazgeçilmezi olan dekorasyonun temel parçalarından biri olan kapı; diğer dekorasyon unsurlarıyla uyumu, yaşam alanlarının ruhunu yansıtması ve sıcak bir yuva ortamı sağlaması için her kullanıcının dikkatle seçtiği bir üründür. VarioDor ise her kullanıcının tarzına uygun Monoblok dolu kapıolarak da adlandırılan, evlerimizin içlerindeki odaların geçişlerinde kullanılan, farklı ebatlarda geniş bir kullanım alanına sahip kapı modelidir. VarioDor kapılar birçok özelliği ile masif kapılara alternatif olarak 36 mm kalınlığında özel üretim kapılardır. Türkiye’nin en büyük monoblok MDF kapı üreticisi Yıldız Entegre tarafından üretilen VarioDor markasının camlı kapı modellericamsız kapı modellerifugalı kapı modelleri ve fugasız kapı modelleri olarak 4 farklı yapıda kapı çeşidi bulunmaktadır.

 

VarioDor Kapıların Özellikleri Nelerdir?

Kapı çeşitleri içerisinde en çok kullanılan Variodor; ses izolasyonu konusunda sağladığı yalıtım özelliği, darbe ve çizilmelere karşı yüksek dayanımı, kir tutmaması ve kolay temizlenebilir oluşu, ev kimyasallarına ve aşınmaya karşı dayanımı ile ön plana çıkmaktadır. VarioDor kapı çeşitlerinin 41 dakika yangına dayanıklı olması, 38 desibel ses geçirmezlik özelliği, sessiz kilit özelliği, 100.000 defa açma kapama sertifikası gibi özellikleri tüm yaşam alanlarında kapı tasarım ve dekorasyon için tercih sebebidir.

Variodor kapılarınıza en uygun parke modellerini seçebilmek için Yıldız Entegre sanal showroom ve çek seç uygula özelliklerinden faydalanabilirsiniz. 

 

Logo
Cumartesi, 15 Ocak 2022

İletişim Bilgileri

Yenidogan Mh. Şht.Cengiz Topel Cad. No: 255, 16580 Gürsu / BURSA
Tel   : 0 (224) 371 44 22
Gsm : 0 552 245 39 26
Mail  : info@arasparke.com

Ürünler

Alt Menü

Konum Bilgisi

Search